Kto by pomyślał, że takie przez te lata wywiąże się takie nomen omen powiązanie między założycielem tematu, a jego "przedmiotem".

Najważniejsze, że po wycięciu raka (zamknięciu bandy) i chemioterapii (redukcja długu) pacjent zaczyna powoli wracać do formy i rekonwalescencja, choć pewnie jeszcze chwile potrwa, przebiega pomyślnie.
