|
O kooooorwa.
^^^przepraszam, emocje. Jeszcze dziś tu wchodziłem żeby napisać, że skoro jest dużo wolnego czasu to może strony by go wykorzystały. Pozostaje mieć nadzieję, że SA, TS i Socios nie opanował czarny humor i ten wątek będzie można za parenaście dni zamknąć.
Ostatnio edytowane przez Slash : 01.04.2020 o godz. 10:20.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
|