Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23245
Stary 01.04.2020, 10:13
O kooooorwa.

^^^przepraszam, emocje. Jeszcze dziś tu wchodziłem żeby napisać, że skoro jest dużo wolnego czasu to może strony by go wykorzystały. Pozostaje mieć nadzieję, że SA, TS i Socios nie opanował czarny humor i ten wątek będzie można za parenaście dni zamknąć.
Ostatnio edytowane przez Slash : 01.04.2020 o godz. 10:20.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując