Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wiktor_KRK
Banita
Od: 01.2020
Offline
#
12056
31.03.2020, 12:50
Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, ale jak klub to przetrwa w dobrej kondycji i będzie go stać na granie na najwyższym szczeblu to będzie cud.
Wiktor_KRK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiktor_KRK