Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
14436
30.03.2020, 10:20
Ciekawy wywiad z Jaśkiem odnośnie przeszłości w Krakowie. Zdradza, kto był największym dowcipnisiem w szatni Wisły oraz jak wołał na treningach na Kubę
https://sebastiankaniewski.pl/nie-sz...orby-playboya/
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak