|
Bardziej zastanawiałbym się ilu piłkarzy odejdzie(bo trzeba będzie dokonać cięć kadrowych, a nie tylko kontraktowych), jeśli nie uda się dokończyć tego sezonu... i czy w ogóle przetrwamy do tego sierpnia/września(jeśli liga wtedy ruszy) bez pieniędzy z TV, od sponsorów, dnia meczowego, itd. W dodatku nie wiemy kto wycofa się z finansowania, sponsorowania ligi, jak i naszego klubu. Umówmy się, kryzys gospodarczy będzie olbrzymi i te podmioty będą zajmować się sobą, a nie dokładaniem $ na sport.
|