Szneka napisał(a):

|
Tak Klemenz mimo popełnianych błędów gra solidnie. Kostal poszedł do jagi i gra ogony.
|
Wypowiedź Łukasa ładna, zobaczymy jaka będzie rzeczywistość, a przechodząc do piłki, wg mnie Klemenz gra jak potrafi, mile widziany szybszy i zwrotniejszy następca.
Kostal u nas miał kilka przebłysków, w Jadze ich nie ma - ich strata. Podobnie Arsenic jakoś u nich zszarzał, także Imaz w tym roku.