Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26376
Stary 25.03.2020, 09:42
Slash napisał(a):Wyświetl post
Lukas, nie wiem czy to czytasz - pewnie nie - ale jeśli przypadkiem tak to ogormny szacun ode mnie i pewnie od nas. Różnych gości w Wiśle pamiętam przez te ponad dwie dekady kibicowania. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Nigdy!
Tylko przyklasnąć super postawa w tym trudnym dla wielu okresie. Brawo!
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując