Slash napisał(a):

|
Lukas, nie wiem czy to czytasz - pewnie nie - ale jeśli przypadkiem tak to ogormny szacun ode mnie i pewnie od nas. Różnych gości w Wiśle pamiętam przez te ponad dwie dekady kibicowania. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Nigdy!
|
Tylko przyklasnąć

super postawa w tym trudnym dla wielu okresie. Brawo!