|
Senior Member
Offline
|
|
Slash napisał(a): 
- Wiemy, jakie Wisła miała i ma problemy, więc klubowi należy pomóc. Jeśli pensje zostaną obniżone, to nikt nie będzie chodził się skarżyć. A jeżeli komuś trzeba będzie pomóc, to jesteśmy tak zgraną ekipą, że jeden drugiemu pożyczy pieniądze - podkreśla w rozmowie z Interią Lukas Klemenz, obrońca Wisły Kraków.
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
Pamiętacie jeszcze że Lukas przychodził do Wisły jako odpad z Jagi w rozliczeniu za Kostala i Imaza? Nie dość że na boisku radzi sobie coraz lepiej i wyrasta na naprawdę ciekawego obrońcę, to teraz jeszcze tak zaimponował, jak Wąski Siarze.
Lukas, nie wiem czy to czytasz - pewnie nie - ale jeśli przypadkiem tak to ogormny szacun ode mnie i pewnie od nas. Różnych gości w Wiśle pamiętam przez te ponad dwie dekady kibicowania. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Nigdy!
|
https://youtu.be/BMbJ46hMg_0 .........
|
|