Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.03.2020, 18:27
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym zakupić pewną ilość akcji.
Pytanko: czy sam fakt nabycia rozliczam w przyszłym roku w zeznaniu podatkowym za rok 2020 ( osoba fizyczna nie prowadzaca dzialaności), czy dopiero w następnym roku po roku w którym sprzedałbym akcje
W następnym roku po roku, w którym odpłatnie zbędziesz akcje, wypełniając PIT-38.
Odpowiedz cytując