leszekpw napisał(a):

Chciałbym zakupić pewną ilość akcji.
Pytanko: czy sam fakt nabycia rozliczam w przyszłym roku w zeznaniu podatkowym za rok 2020 ( osoba fizyczna nie prowadzaca dzialaności), czy dopiero w następnym roku po roku w którym sprzedałbym akcje
|
W następnym roku po roku, w którym odpłatnie zbędziesz akcje, wypełniając PIT-38.