Temat
:
Kolejna emisja akcji Wisły Kraków?
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
38
23.03.2020, 02:35
Chciałbym zakupić pewną ilość akcji.
Pytanko: czy sam fakt nabycia rozliczam w przyszłym roku w zeznaniu podatkowym za rok 2020 ( osoba fizyczna nie prowadzaca dzialaności), czy dopiero w następnym roku po roku w którym sprzedałbym akcje
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw