Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.03.2020, 02:35
Chciałbym zakupić pewną ilość akcji.
Pytanko: czy sam fakt nabycia rozliczam w przyszłym roku w zeznaniu podatkowym za rok 2020 ( osoba fizyczna nie prowadzaca dzialaności), czy dopiero w następnym roku po roku w którym sprzedałbym akcje
Odpowiedz cytując