nero napisał(a):

|
Szukasz w złym miejscu. Grupa docelowa na granie jest na fejsie, na forach zostały tylko stare zgredy.
|
Ano. Ostatni raz w Fifę grałem jakieś 15 lat temu, jeśli nie liczyć dwóch meczów rozegranych w zeszłym roku z siostrzeńcem. Dostałem wtedy takie baty, że do dzisiaj mi wstyd...
I tak Xbox zajęty przez syna...