Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2020, 00:23
nero napisał(a):Wyświetl post
Szukasz w złym miejscu. Grupa docelowa na granie jest na fejsie, na forach zostały tylko stare zgredy.
Ano. Ostatni raz w Fifę grałem jakieś 15 lat temu, jeśli nie liczyć dwóch meczów rozegranych w zeszłym roku z siostrzeńcem. Dostałem wtedy takie baty, że do dzisiaj mi wstyd...

I tak Xbox zajęty przez syna...
Odpowiedz cytując