Szneka napisał(a):

|
pytanie zasadnicze bo jestem słabo zorientowany. Zbiera się kasę do końca emisji tak? później wysyłka akcji tak?
|
Wysyłka akcji nie może być wcześniej, niż sąd zarejestruje podwyższenie kapitału zakładowego. Czyli to potrwa jeszcze sporo czasu od zakończenia zbiórki.