Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.03.2020, 20:18
Szneka napisał(a):Wyświetl post
pytanie zasadnicze bo jestem słabo zorientowany. Zbiera się kasę do końca emisji tak? później wysyłka akcji tak?
Wysyłka akcji nie może być wcześniej, niż sąd zarejestruje podwyższenie kapitału zakładowego. Czyli to potrwa jeszcze sporo czasu od zakończenia zbiórki.
Odpowiedz cytując