|
Może ktoś bardziej zorientowany będzie wiedział
Jeżeli jest limit zebrania 4 mln zł w ciągu roku to jeśli uda się sprzedać akcje za 2 mln to możemy zrobić 2 turę na przykład we wrześniu? Czy jak się nie uda teraz to następna emisja może być dopiero znowu na wiosnę?
|