Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.03.2020, 17:38
Może ktoś bardziej zorientowany będzie wiedział

Jeżeli jest limit zebrania 4 mln zł w ciągu roku to jeśli uda się sprzedać akcje za 2 mln to możemy zrobić 2 turę na przykład we wrześniu? Czy jak się nie uda teraz to następna emisja może być dopiero znowu na wiosnę?
Odpowiedz cytując