sevenheaven napisał(a):

bo jedna osoba wykupiła ok 50 tys zł dzisiaj nawet połowy nie uzbieramy niestety
|
To chyba nie ma znaczenia dla całość akcji czy 4 mln wykupi 5 os czy 50 000, liczy się to co w koszyku.
Niemniej jednak spodziewam się że w obliczu kryzysu gospodarczego ciężko będzie uzbierać max kwotę.. pewnie ruszy mocno w ostatnich dniach akcji.