|
@serek.c2
W zeszłym roku był pomysł a nawet głosowanie czy Socios powinno kupić akcję Wisły. Oczywiście w tamtym roku się nie udało bo jak pamiętamy akcje się rozeszły jak świeże bułeczki.
Czy, biorąc pod uwagę zdecydowanie wolniejszą sprzedaż, Socios ma jakieś wolne środki które mógłby przeznaczyć na zakup akcji Wisły SA?
|