Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.03.2020, 19:45
@serek.c2

W zeszłym roku był pomysł a nawet głosowanie czy Socios powinno kupić akcję Wisły. Oczywiście w tamtym roku się nie udało bo jak pamiętamy akcje się rozeszły jak świeże bułeczki.

Czy, biorąc pod uwagę zdecydowanie wolniejszą sprzedaż, Socios ma jakieś wolne środki które mógłby przeznaczyć na zakup akcji Wisły SA?
Odpowiedz cytując