JudasPriest napisał(a):

|
Technikę ma niewątpliwie. Szkoda tylko ze przez 2 i pół roku nie pokazał wiele, a teraz gdy mu sie kontrakt kończy i odejdzie za darmo to pokazuje dużo
|
Pokazuje dużo?
To nadal jest głównie dużo wiatru moim zdaniem, choć prawdą jest, że bardziej się angażuje.
Jeszcze nie jest za późno żeby uświadomił sobie co się liczy w piłce... Ale to już pewnie nie u nas (o ile to się wydarzy).