Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26369
Stary 17.03.2020, 17:33
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
oj tam że zaraz Kamil pajacował, a teraz sie stara bo kontrakt sie kończy

po prostu:
- dojrzał
- rozwinął się
- trafił na odpowiedniego trenera

etc
Dokladnie, nawet samo to przyznał w jednej rozmowie pomeczowej, ze nie zajmuje juz głowy głupotami i w pełni skupił sie na trenowaniu i na graniu w pilke
Odpowiedz cytując