Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

oj tam że zaraz Kamil pajacował, a teraz sie stara bo kontrakt sie kończy
po prostu:
- dojrzał
- rozwinął się
- trafił na odpowiedniego trenera
etc
|
Dokladnie, nawet samo to przyznał w jednej rozmowie pomeczowej, ze nie zajmuje juz głowy głupotami i w pełni skupił sie na trenowaniu i na graniu w pilke