Ależ właśnie o coś takiego mi chodzi Tommy i mam nadzieję że dokładnie tak to będzie wyglądało. Pomagam w takiej formie jaka jest dla mnie najwygodniejsza. Wolałem dołożyć jednorazowo kilkusetzłotową cegiełkę, bo jak tylko zniosą kwarantannę muszę wyjechać z Polski. Wrócę pewnie na jesieni to się zapiszę na regularne wpłaty.
MaLK, racja. Jakbyśmy próbowali całą akcję odpalić w tym tygodniu to mogłaby się skończyć ostrą klapą. Dziś też trochę słabo ale może w okolicy 100k znowu będzie. Może jakaś większa akcja promocyjna jeśli w trakcie emisji by kiepsko szło i jakoś damy radę dociągnąć do tych 4 baniek.
Mimo wszystko aż się łezka w oku kręci (ze śmiechu) jak się to porówna z akcją sprzedawania akcji sąsiadki przez magistrat kilka lat temu.
