doktor granat napisał(a):

|
Trafiliśmy niestety w fatalny moment z tą emisją.
|
Wprost przeciwnie. Rzutem na taśmę trafiliśmy na ostatni moment, w którym mogliśmy coś sensownego zebrać. Gdyby emisja zaczęła się dzisiaj albo za tydzień, byłby problem nawet z tym, żeby zebrać te półtora miliona.