Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.03.2020, 13:04
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Trafiliśmy niestety w fatalny moment z tą emisją.
Wprost przeciwnie. Rzutem na taśmę trafiliśmy na ostatni moment, w którym mogliśmy coś sensownego zebrać. Gdyby emisja zaczęła się dzisiaj albo za tydzień, byłby problem nawet z tym, żeby zebrać te półtora miliona.
Odpowiedz cytując