@Tantal: ale wiesz jak działa Socios tak ogólnie w temacie finansów?
Odnosząc się do Twojej hipotetycznej sytuacji:
- klub zwraca się o pomoc do Socios, bo "Olka możemy stracić" i trzeba na szybko XXX PLN
- mamy nadwyżkę na koncie w wysokości co najmniej XXX PLN
- Zarząd Socios ogłasza szybkie głosowanie (droga mailową)
- jeśli większość członków wyrazi zgodę to pieniążki są przekazywane do klubu
Oczywiście przy okazji gorąco zachęcam do dołączenia
