Tantal napisał(a):

W socios jeszcze nie jestem, choć w tym roku na 99% (albo na 1906) będę. Piszę co myślę i jak oceniam sytuację klubu, to jakiś problem?
Chodziło mi o to, że umowa opiewa na 85 miesięcznie, a wpływy za ostatnie miesiące to ponad 120 miesięcznie ( z ostatniego raportu). W przypadku pojawienia się jakichś nadwyżek najlepiej chyba byłoby zrobić taką właśnie akcję jak z Wasilewskim, żeby odciążyć klub od bieżączki. To też kwestia jak oceniają sytuację zarządzający - ale skoro konieczna była druga emisja akcji to potrzeba żywej gotówki jest spora.
BTW dziś wpłaty na akcje to tylko te 100 000. Oby się nie wypaliło przez kolejne dni. Koronaświrus raczej nie pomaga.
|
potrzeba 100 000 każdego dnia aż do końca.
Trafiliśmy niestety w fatalny moment z tą emisją.