|
Nie jest to problem, dopóki opierasz się na pełnych danych. Przykładowo - podałeś wysokość wpływów ze składek z dwóch miesięcy bieżącego roku, zupełnie zapominając o średniej z całego roku ubiegłego, która wynosiła 103 000 zł.
Jak już pisałem - w zasadzie całość naszych składek wędruje do SA. Gdy tylko pojawia się nadwyżka organizujemy głosowanie odnośnie wykorzystania takich środków.
|