Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 16.03.2020, 08:44
Nie jest to problem, dopóki opierasz się na pełnych danych. Przykładowo - podałeś wysokość wpływów ze składek z dwóch miesięcy bieżącego roku, zupełnie zapominając o średniej z całego roku ubiegłego, która wynosiła 103 000 zł.

Jak już pisałem - w zasadzie całość naszych składek wędruje do SA. Gdy tylko pojawia się nadwyżka organizujemy głosowanie odnośnie wykorzystania takich środków.
Odpowiedz cytując