Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 15.03.2020, 19:52
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Artykuł sprzed 8 miesięcy. Socios jest większe o 300 członków i prawie o połowę większe miesięczne wpływy niż wynosi kwota w tej umowie. Do tego każdą umowę można zmienić, jeśli sytuacja z płynnością klubu stałaby się poważna.
Każda nadwyżka jest od razu poddawana pod głosowanie, tak jak to było w styczniu 2020 r. Do tego umowa (1 020 000 zł/sezon) nie obejmuje środków, którymi Socios wsparło finansowanie kontraktu M. Wasilewskiego (to dodatkowe 300 000 zł).

Połowę większe wpływy? Skąd takie dane?
Odpowiedz cytując