Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.03.2020, 11:49
Tantal napisał(a):Wyświetl post

PS. uważam że Socios też powinno chwilowo kasę ze składek przeznaczyć na bieżące funkcjonowanie klubu. W tej chwili ważniejsze jest utrzymanie płynności spółki niż jakieś długofalowe inwestycje.
Przeczytaj sobie poniższy artykuł bo widzę że coś Cię ominęło.

https://www.polskieradio24.pl/5/4147...milion-zlotych
Odpowiedz cytując