Tantal napisał(a):

PS. uważam że Socios też powinno chwilowo kasę ze składek przeznaczyć na bieżące funkcjonowanie klubu. W tej chwili ważniejsze jest utrzymanie płynności spółki niż jakieś długofalowe inwestycje.
|
Przeczytaj sobie poniższy artykuł bo widzę że coś Cię ominęło.
https://www.polskieradio24.pl/5/4147...milion-zlotych