|
Dziś idzie bardzo opornie, widać, że początek nabili ludzie z pre-zapisów a potem siadło. Jednak za chwilę osiągniemy półtora miliona złotych. W tym tempie nawet zbieranie tylko 100 000 dziennie pozwoli na zebranie reszty przed końcową datą emisji. Do 13.04. klub powinien mieć więc kolejne 4 mln na koncie. Na pewno nie będzie takiego szału jak rok temu, ale DAMY RADĘ.
3 sztuki we własnym zakresie nabyte.
PS. uważam że Socios też powinno chwilowo kasę ze składek przeznaczyć na bieżące funkcjonowanie klubu. W tej chwili ważniejsze jest utrzymanie płynności spółki niż jakieś długofalowe inwestycje.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 14.03.2020 o godz. 20:58.
|