|
^^^ myśle że nie czas na śmieszkowanie
dobrze że zrobili to teraz , a nie jak w kilku innych ligach , dopiero po przypadkach zarażeń wśród piłkarzy
troche żenujące , że nie wczoraj po apelu Kuby a dopiero po oficjalnym buncie Górnika Zabrze , i nieoficjalnym Płocczan
mimo wszystko i tak lepiej niż FIA z GP Australii , tam była żenada po całości , która napewno nie pomoże zachamowaniu pandemii...
|