Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 13.03.2020, 15:57
^^^ myśle że nie czas na śmieszkowanie

dobrze że zrobili to teraz , a nie jak w kilku innych ligach , dopiero po przypadkach zarażeń wśród piłkarzy

troche żenujące , że nie wczoraj po apelu Kuby a dopiero po oficjalnym buncie Górnika Zabrze , i nieoficjalnym Płocczan

mimo wszystko i tak lepiej niż FIA z GP Australii , tam była żenada po całości , która napewno nie pomoże zachamowaniu pandemii...
Odpowiedz cytując