Temat
:
Kolejna emisja akcji Wisły Kraków?
Wyświetl pojedynczy post
Kukuryznik
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2016
Offline
#
9
13.03.2020, 14:56
Szkoda ze przed drugą emisją nie udało się dograć sprawy z TS do końca. Choć mam nadzieje ze całość wykupimy.
Kukuryznik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kukuryznik
Znajdź inne posty napisane przez Kukuryznik