https://weszlo.com/2020/03/13/live-r...-naglych-pzpn/
11:14
Dodajmy, że to nie tylko arogancja w Ekstraklasie. W pierwszej lidze także â według doniesień â nie było żadnego zbierania opinii, a w II lidze refleksja przyszła po fakcie, czyli po zebraniu.
11:13
PODSUMOWUJĄC SYTUACJĘ W ESA:
PZPN podjął decyzję po konsultacji z przedstawicielami lig. ESA dała zdecydowany głos, że Ekstraklasa chce grać grać. Problem w tym, że nie było konsultacji ze wszystkimi klubami, tylko ci âprzedstawicieleâ tak uznali. Na co liczyli? Że wszyscy się podporządkują? Że w tak kluczowej, delikatnej sprawie, można innym narzucić swoją wolę?
To już nawet nie jest kwestia formalizmu, że taka rzecz powinna zostać skonsultowana. To jakiś, sami nie wiemy, brak porozumienia na głębokim poziomie â to powinno być oczywiste, że w sprawie, która może wpłynąć na zdrowie i życie zainteresowanych dzwonimy i pytamy o opinię. A tutaj totalnie nic.
Niebywała ignorancja władz Ekstraklasy. Skandal, etyczny samobój z trzydziestu metrów w okienko.