Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.03.2020, 10:59
A czy ktokolwiek we Wloszech, Hiszpanii, Holandii czy Francji wymaga od pilkarzy zrzeczenia sie czesci wynagrodzenia za zawieszona lige? Przeciez to jest jakis chory absurd.

Pilka to rozrywka - nic wiecej. Nie jest to w tej chwili potrzebne.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując