Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.03.2020, 10:31
Wiadomo, że chodzi o pieniądze.
Piłkarze nie chcą grać ale ciekawe czy będą chętni zrzeknąć się chociaż części wynagrodzenia (mówię ogólnie o całej lidze).


Dla mnie w obecnej formie nie ma sensu ciągnąć tego cyrku dalej.
Odpowiedz cytując