Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.03.2020, 23:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
To jest naprawde jakis boski cud czy wrecz interwencja, ze my tak zaczelismy tę rundę... nieprawdopodobne. 14 ptk w 6 meczach, które zapewnią istnienie klubu.

Wyobrażacie sobie co by bylo gdybysmy wystartowali "normalnie" grajac w kratke raz sie wygra, raz sie przegra, a raz zremisuje i odrabiali srednio punkt na kolejke, bo przeciez tak naprawde wszystko sie wygra/odrobi w rundzie finałowej? Jak bardzo bylibysmy w dupie teraz? I jaki byłby kwik calej Polski, ze liga ma grac bo trzeba ratować Wisłę Kraków? xD A tak wiadomo, ze to po prostu PZPN jest pojebany

Naprawde to jest az niemozliwe jak blisko kataklizmu bylismy.... jak sie nad tym zastanowic, to wygralismy w totka.
jest tez inna mozliwosc : rozgrywamy 2 kolejki jeszcze - 2x dostajemy w czape - arka i korona wygrywaja swoje mecze ( niedziele cudow ) i jestesmy w czarnej ......
Odpowiedz cytując