|
Czyli generalnie, to Kuba został olany i gramy (przynajmniej te jedną kolejkę). Szczerze mówiąc trudno sobie nawet wyobrazić jak cała ta sytuacja wpłynie na piłkarzy i czego właściwie można się spodziewać. Generalnie zapowiada się najdziwniejsza kolejka od lat (jak nie w historii) i równie dziwnie się to będzie się to oglądało.
|