Adenalix napisał(a):

|
Sezon się nie skończył. W takich warunkach łatwo o dekoncentrację. Trzeba punktować, bo z dołu mogą gonić, a nie wiadomo czego się spodziewać. Po mojemu spróbują rozegrać 30 kolejek, a my mamy trudny terminarz. Oby ostatni mecz z Arką o niczym nie decydował. Liczę, że podtrzymamy serię meczów bez porażki, ale Piast to nie niewidomi. Liczę na solidną grę w piłkę, ale jeszcze raz powtórzę: czy nasi na pewno będą mieć futbol w głowie?
|
O to samo można zapytać Piasta. Czujność przede wszystkim.