Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1698
Stary 12.03.2020, 18:23
Trudno mi się wypowiadać, co należałoby zrobić i jak rozwiązać problem.

Na pewno bezpieczeństwo piłkarzy, pracowników klubu, dziennikarzy, kibiców i ich rodzin jest więcej warte niż chwila przyjemności z oglądania, jak 22 dorosłych mężczyzn biega po trawie za piłką.

Ale te oczywiście obłudne i prowokacyjne teksty kibiców Cracovii o potrzebie zakończenia sezonu z punktacją wg stanu na koniec rundy ("przełkniemy utratę medalu, wszystko dla ludzkiego zdrowia") to już nie żenada, ale zwyczajna podłość.

Niezależnie od tego, jak poważna jest sytuacja z tym wirusem, w zbiorowej świadomości funkcjonuje jako poważna i daje świetne tło dla oceny wszystkich tych (działaczy, polityków, dziennikarzy, nawet współpracowników czy sąsiadów), co do których mieliśmy wątpliwości.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując