Konrad. napisał(a):

Wow, 2/3 społeczeństwa Niemiec zachoruje...czyli 66%.
Ja tylko chciałem przypomnieć, że w Chinach gdzie wirus zaatakował najmocniej, od listopada do dnia dzisiejszego zachorowalo 80 tys osób z populacji 1.4 miliarda, czyli jakieś 0.005% chińskiego społeczeństwa. Wyzdrowiało już 65 tys osób...
No, ale może w Niemczech będzie 1000000x gorzej...
|
A czy Niemcy, czy jakikolwiek inny kraj zachodni może pozwolić sobie na izolację 60 milionów ludzi? Nie. Dlatego Chiny teraz dobrze na tym wychodzą.