Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23237
Stary 10.03.2020, 18:34
Slash napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co wam powiem? Cholernie mi się podoba ta gotowość do niesienia pomocy klubowi. Od ponad roku wygrzebujemy się z gówna i nie jesteśmy zniechęceni. Widać że ludzie czekają tylko na znak i wtedy wszystkie ręce na pokład. Od razu widać, że ludzie są świadomi sytuacji (przepada nam mecz z pewnym kompletem na trybunach i kasa) i nie chcą, żeby nasza dotychczasowa praca poszła na marne.

Za Cupiała wydaje mi się tych podziałów między nami było więcej - dobrze się leżało na worku z hajsiwem od bogatego wujka.

Mamy rzuconą kolejną kłodę pod nogi - tym razem przez sytuację ogólnoświatową - ale zamiast płakać jacy to my pokrzywdzeni przez los (vide wiadomokto) działamy, sypią się inicjatywy, pomysły. Tak dalej - razem odbudujemy wielką Wisłę.
Myślę, że swoje też zrobiła ostatnia forma Drużyny. Łatwiej o zaangażowanie kibiców gdy widzą, że piłkarze też się starają.

A co do sytuacji na linii SA-TS: chyba już wiem co będę robił w Sylwestra. Niestety dokładnie to samo co rok i 2 lata temu - nerwowo przeglądał forum...
Odpowiedz cytując