radekogi napisał(a):

|
Czy aby na pewno tak jest? Mecz to nie tylko murawa, to szatnie dla drużyn i sędziów, to stanowiska dla komentatorów i operatów kamer, oświetlenie, prąd, parkingi dla obsługi itd. Tego miasto nam chyba nie daje za darmo? Mecz to nie tylko murawa, co innego trening, ale wiadomo że nie będziemy grać po ciemku i przebierać się w autokarze więc myśle że antywiślacki UMK skasuje nas normalnie, albo promocyjnie da 10 proc upustu.. Ktos ma jakąś wiedze jak to ma wyglądać?
|
Skoro powiedział, że nie poniosą żadnych kosztów to pewnie tak jest. Myślę, że jest najlepiej poinformowany.