Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23233
Stary 10.03.2020, 16:17
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Czy aby na pewno tak jest? Mecz to nie tylko murawa, to szatnie dla drużyn i sędziów, to stanowiska dla komentatorów i operatów kamer, oświetlenie, prąd, parkingi dla obsługi itd. Tego miasto nam chyba nie daje za darmo? Mecz to nie tylko murawa, co innego trening, ale wiadomo że nie będziemy grać po ciemku i przebierać się w autokarze więc myśle że antywiślacki UMK skasuje nas normalnie, albo promocyjnie da 10 proc upustu.. Ktos ma jakąś wiedze jak to ma wyglądać?
Skoro powiedział, że nie poniosą żadnych kosztów to pewnie tak jest. Myślę, że jest najlepiej poinformowany.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując