Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
23230
10.03.2020, 14:23
Przytaczacie wypowiedź prezesa o stracie milionów, a nie posłuchaliście kilku zdań dalej. Jak porównuje naszą sytuację do Lecha mówi o tym, że murawę mamy na stałe, a skoro mecz bez kibiców to nie poniesiemy kosztów najmu stadionu.
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick