Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23230
Stary 10.03.2020, 14:23
Przytaczacie wypowiedź prezesa o stracie milionów, a nie posłuchaliście kilku zdań dalej. Jak porównuje naszą sytuację do Lecha mówi o tym, że murawę mamy na stałe, a skoro mecz bez kibiców to nie poniesiemy kosztów najmu stadionu.
Odpowiedz cytując