Nie będzie żadnych zwrotów nawet jeśli ktoś tego będzie chciał. To tak zwana "konieczność wyższa" jest przyczyną odwołania. Jak odwoływali skoki w Zakopanem bo wiało to nigdy zwrotów nie było.
-
A jednak...
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...ly-krakow-sa-5