piotek napisał(a):

Do odwołania bez publiczności: https://www.facebook.com/15284903173...9562281594885/
Trzeba dogadać się z miastem odnośnie ceny wynajmu i uruchomić akcję biletów kolekcjonerskich, jak ktoś powyżej sugerował. Mam nadzieję, że nikt nie pomyśli nawet o żądaniu zwrotu pieniędzy.
|
Nie mam niestety złudzeń że będzie masa osób prosząca o zwroty i my też nie możemy ich przecież za to nienawidzić. Mam jednak nadzieje ze tych którzy zamiast zwrotu spytają gdzie dokupić wirtualny będzie więcej i na tyle, żeby to zeekompensować.