Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
23216
10.03.2020, 10:32
no można by to było zrobić coś takiego jak kiedyś
https://ai360.pl/projekty/wisla/
wtedy chyba nawet można było wkleić nawet zdjęcie na wykupionym miejscu
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital