rafalek napisał(a):

Skad to wziales?
Wczoraj na Kanale Sportowym bylo jasno powiedziane, ze takie rozwiazanie nie jest brane pod uwage. Zakonczenie sezonu po 26 czy 30 kolejkach nie robi roznicy, bo nie jest to przewidziane w regulaminie.
|
Mogą tego nie brać pod uwagę w tej chwili, ponieważ nie mają pojęcia, jak to będzie wyglądało dalej. Włoskie ligi zostały zawieszone na minimum ponad 3 tygodnie i to już może być za dużo. Prawdopodobnie to zawieszenie zostanie przedłużone. Decyzja zapadła na szczeblu państwowym, a nie związkowym. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce w Polsce to ani Ekstraklasa, ani PZPN nic na to nie poradzą i będą musiały podjąć jakąś decyzję. Jedną z nich jest właśnie zakończenie sezonu po 30 kolejce, ze względu na niemożność rozegrania 7 kolejek w późniejszym terminie.