rafalek napisał(a):

|
Wczoraj na Kanale Sportowym bylo jasno powiedziane, ze takie rozwiazanie nie jest brane pod uwage. Zakonczenie sezonu po 26 czy 30 kolejkach nie robi roznicy, bo nie jest to przewidziane w regulaminie.
|
Jest przewidziane w ustawie o sytuacjach nadzwyczajnych. I jak najbardziej jest możliwe. Zakończenie po 30 kolejkach wydaje się sprawiedliwe, jeśli miałyby być skrócone rozgrywki.