Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 10.03.2020, 09:39
czaro napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.
Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".
Odpowiedz cytując