czaro napisał(a):

|
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.
|
Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".