Cycu napisał(a):

Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.
"Straty są wymierne i policzalne, liczone w milionach złotych".
|
Biednemu to zawsze wiatr w oczy i coś jeszcze. Serio, ja już nie wiem czy ktoś nas zaczarował? Rzucił urok? Non stop pod górkę. Kiedy już powoli widać światło w tunelu to jakieś s....ysyństwo z Chin się przypałętało.