Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23212
Stary 10.03.2020, 08:06
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.

"Straty są wymierne i policzalne, liczone w milionach złotych".
Biednemu to zawsze wiatr w oczy i coś jeszcze. Serio, ja już nie wiem czy ktoś nas zaczarował? Rzucił urok? Non stop pod górkę. Kiedy już powoli widać światło w tunelu to jakieś s....ysyństwo z Chin się przypałętało.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując