|
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|