|
Myślę że jakby ta flaga tak strasznie przeszkadzała Królewskiemu czy prezesowi to by nie wisiała . Skoro Mosty Nowak ( sponsor) daje kasę UW to widać ta flaga też im jakos bardzo nie przeszkadza. Zatem dywagowanie na forum o wieszaniu bądź zrywaniu flagi jest bez sensu.
Prawdziwy problem to rozgrywanie meczów bez kibiców ...
|