Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23206
Stary 09.03.2020, 21:26
master17 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy Tobie by nagranie pokazano z pewnego spotkania, to i tak byś nie uwierzył, ale to Twoja sprawa.
Przeprosiłeś już ludzi ?
Policja nagrała, czy teraz już sami siebie nagrywają, żeby w razie współpracy z Policją mieć dowody? I te pewne spotkanie skończyło się ustaleniami że szmata tak, PDW jak najbardziej? No i najważniejsze pytanie - co z tego?

To że sobie usrałeś że mam jeszcze kogoś przepraszać nie znaczy że tak będzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując