master17 napisał(a):

Wolfy Tobie by nagranie pokazano z pewnego spotkania, to i tak byś nie uwierzył, ale to Twoja sprawa.
Przeprosiłeś już ludzi ?
|
Policja nagrała, czy teraz już sami siebie nagrywają, żeby w razie współpracy z Policją mieć dowody? I te pewne spotkanie skończyło się ustaleniami że szmata tak, PDW jak najbardziej? No i najważniejsze pytanie - co z tego?
To że sobie usrałeś że mam jeszcze kogoś przepraszać nie znaczy że tak będzie.