Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23204
Stary 09.03.2020, 20:35
Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.

"Straty są wymierne i policzalne, liczone w milionach złotych".
Ostatnio edytowane przez Cycu : 09.03.2020 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując