|
Obidziński dzisiaj w weszlo fm powiedział, że straty Wisły będą liczone w milionach złotych jeżeli mecze odbędą się bez udziału publiczności.
"Straty są wymierne i policzalne, liczone w milionach złotych".
Ostatnio edytowane przez Cycu : 09.03.2020 o godz. 20:54.
|