Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23190
Stary 09.03.2020, 17:53
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ihmo Trio jest w stanie pozbyć sie tej flagi w ciągu kilku chwil
Jako właściciele klubu są w stanie to zrobić, oczywiście przy wojnie na sektorze, bojkocie najwierniejszych etc., ale myślę że Wisła ma szansę zastąpić patolę normalnymi ludźmi, albo przynajmniej radzić sobie bez nich przy dobrym zarządzaniu. Nie jest to tak proste jak Ci się wydaje, ale szansa jest.

Tyle, że właścicielem klubu jest TS i dopóki ta wylęgarnia patologi będzie miała na cokolwiek wpływ zgaduję że i szmata i Ci co ją wywieszają są nie do ruszenia. Co więcej, oni każdy konflikt wykorzystają próbując coś ugrać.

To że TS ciągnie SA na dno nie jest dpecjalnie odkrywcze.
master17 napisał(a):Wyświetl post
Były takie osoby i nawet prowadziło, to do wewnętrznych konfliktów w ekipie
O ja .......ę, były zdania odrębne. Bardzo ich pobili?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak infantylne jest wszystko co piszesz na temat "ekipy". Nikogo spoza ich kręgu to nie obchodzi, większość osób chciałaby ich widzieć poza stadionem, poza Wisłą. Serio wierzysz w ich miłość do Wisły, że mają jakiekolwiek zasady poza nie "sypaniem" współprzestępców?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.03.2020 o godz. 18:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując